وصیت نامه

( بسم الله الرحمن الرحیم )

(( ان الذین آمنوا و الذین هاجروا و جاهدوا فى سبیل الله اولئک یرجون رحمة الله و الله غفور الرحیم . ( قرآن کریم ) ))

<< آنان که ایمان آوردند و از وطن خود مهاجرت کرده و در راه خدا جهاد کردند آنان امیدوارند به رحمت خدا و خدا بخشنده و مهربان است. >>

با سلام به حضور امام زمان (عج) و نائب بر حقش امام خمینى و با درود به ارواح طیبه شهدا و شما امت به پا خاسته و مجاهدان فى سبیل ا… .
اینجانب حسین نجفى – فرزند – عباس به جهت محافظت از دین اسلام و حراست از آبرو و حیثیت و شرف ناموس و وطن اسلامى به دفاع بر خواسته و در هر نقطه از مملکت اسلامى که لازم باشد با کمال عشق و دلگرمى انجام وظیفه نموده و به امامان معصوم اقتدا مى‌کنم و خدا را شکر مى‌کنم که به جهت استمرار حکومت قرآن و آرمان آن به کار گرفته شده‌ام و هر چه از پیش او آید به رضاى او راضیم.
بار الها ! تو خودت وعده دادى آنهایى که مهاجرت کنند و ایمان آورند و در راه خدا جهاد کنند، امیدوار رحمت خدا باشند. خدایا ! ما در زمان غیبت کبرى بهتر از وجود مقدس رهبر کبیر انقلاب، روح ا… الموسوى خمینى و یاران متعهدش نیافتیم، او را نائب بر حق امام زمان (ع) دانسته و به نداى هل من ناصر ینصرنى‌اش لبیک مى‌گویم.
خدایا ! اگرچه اعمال من آن چنان که باید باشد، نبوده اما هدف و آرمانم به درگاهت مهمتر است. از تو مى‌خواهم که مرا به بزرگیت ببخشى و در آخرین لحظه، گناهانم را به فضل کرمت بریزى و این قطره خون ناقابل را به دریاى بى‌کران شهداى راهت بپیوندى و شما اى امت حزب ا… و همیشه در صحنه، من کوچکتر از آنم که براى شما پیام یا سخنى داشته باشم، پیام خون و شهادت را بزرگان این انقلاب با خون خویش و ایمان قوى و اراده فولادین شان به ارمغان گذاشته و اسلام را عزت و کرامت و پیروزى بخشیدند، فقط به شما سفارش مى‌کنم که در حفظ این انقلاب که با خون هزاران شهید و اطفال به خاک و خون کشیده و هزاران آواره به ثمر رسیده کوشا باشید و مطمئن باشید که این رحمت خداست که بر سر ما باریدن گرفته است و اگر بخواهیم که این لطف و عنایت خدا بادوام بماند، باید از هر نوع مشکلات نهراسیم و با عزت، دین خدا را یارى کرده و به عهد و پیمان خود با وفاتر باشیم، مبادا امام تنها بماند یا خداى ناکرده انقلاب را سرسرى گرفته و یا زرق و برق دنیا جلو راهتان را حصار کند که این انقلاب انشاء الله از آن انقلاب‌هاست که مى‌خواهد دست شما را به دست امان زمان (ع) بگذارد، انشاء الله و شما اى خواهر و برادر و مادر مهربانم و خانواده‌ام، من حتى تصور این را نمى‌کردم که خداوند مهربان چنین سعادتى نصیبم نماید و چنین منتى بر من و شما و خانواده بگذارد. از شما مى‌خواهم که مانند سایر خانواده شهدا صبر نمائید، صبرى که به صلاح اسلام باشد و به شما سفارش مى‌کنم قدر این چند روز دنیا را محترم شمرده و از این فرصت کوتاه غافل نشوید که همه این خونها و یا پیروزى‌ها به خاطر بندگى و اطاعت و خالص شدن براى خداست. سعى کنید در برابر این انقلاب که به خاطر دین اسلام است پایدار بمانید که این انقلاب راه گشاى حکومت مطلوب امام زمان (ع) است، انشاء الله به امید پیروزى اسلام بر کفر جهانى به سرکردگى آمریکاى جنایتکار و شوروى خائن و فرانسه استعمارگر و …
والسلام